Quantas-Napoca Ynk

(chovný pes, k dispozici ke krytí)

Datum narození: 23.7.2016
Otec: Ch. Pan Clan EL Dragon
Matka: Quantas-Napoca Fame
Chovatel: Pop Alexandru Raul (Quantas-Napoca)
Český Junioršampion
Slovenský šampion



5x BOB, BOS, 6x CACIB, 2x Národní vítěz - 1x PL, 1x CZ, 7x res.CACIB - 3x CZ, 2x PL, 3x SK, 16x CAC - 9x CZ, 7x SK, 2x CACA, 3x res.CAC, 4x CWC, BOJ - 2x CZ, 2x PL, 4x CAJC - 2x CZ, 2x PL
Cruft´s 2018 qualification
18582394_1681116725261690_5447911624901509110_n.jpg
16473045_1641375615879302_11873349963930295_n_2.jpg
15621858_1587894871227377_3570661024448759364_n.jpg
15621607_1587895231227341_2337472453875968763_n.jpg
Rodokmen
Ch.Pan Clan El Dragon Ch.Pan Clan Mello Ch.Come and Get Me dos Sete Moinhos Ch.Gladsomes Versace at Bronia
Ch.Big bone boogie woogie
dreamhill's eleanor rigby of pan clan Easy rider dos sete moinhos
dreamhill's braveheart
Ch.Pan Clan My Obsession Oliver Dos Sete Moinhos Ch.Come and Get Me dos Sete Moinhos
Ch.Lucy van hollandheim
Pan Clan Valentina Pan Clan get me junior
Melanie Pan Clan
Quantas-Napoca fame Bassbarr Mozart Bassbarr Fine' N ' Dandy Woferlow Border Patrol
Bassbarr Francesca
Bassbarr Symphonie Ch.The third kind quello bello
Bassbarr Solitaire
Quantas-Napoca Santa Quantas-Napoca Oren J.Ch.With Love Of Riverside
Ch.Quantas-Napoca Gia
Jet Set of Riverside Ch.Extra-edition van Hollandheim
Bahama dominik
Výstavy
datum místo výstava rozhodčí výsledek
18.5.2019 Litoměřice (CZ) mezinárodní Tadeáš Mašlanka (CZ) výborný 1, CAC, CACIB
28.4.2019 Opole (PL) mezinárodní Krystyna Opara (PL) výborný 1, CWC, Res.CACIB
20.4.2019 Praha (CZ) mezinárodní Guido Schafer (D) výborný 1, CAC
3.2.2019 Brno (CZ) mezinárodní Cox Laura (IE) výborný 2, res.CAC
2.2.2019 Brno (CZ) mezinárodní De Cuyper Jos (BE) výborný 2, res.CAC, res.CACIB
12.1.2019 Brno (CZ) národní Václavík Miroslav (CZ) výborný 1, CAC, Národní vítěz
9.12.2018 Wels (AT) mezinárodní Nenad Maric (SRB) výborný 1, CACA
8.12.2018 Wels (AT) mezinárodní Horst Kliebenstein (DEU) výborný 1, CACA
2.12.2018 Praha (CZ) mezinárodní Kerssemeijer Cindy (NL) výborný 2, res.CAC
11.10.2018 Warszawa (PL) Evropská Rui Oliveira (PT) výborný
6.10.2018 České Budějovice (CZ) mezinárodní Vanža Sergej (SK) výborný 2
25.8.2018 Mladá Boleslav (CZ) mezinárodní Luza Beradze (GR) výborný 1
19.8.2018 Bratislava (SK) mezinárodní Achtergael Jean Pierre (BE) výborný 1, CAC, CACIB, BOB
18.8.2018 Bratislava (SK) mezinárodní Bozhinovski Pero (MK) výborný 1, CAC, CACIB, BOB
10.6.2018 Nitra (SK) mezinárodní Dorota Vitkowska (PL) výborný 1, CAC, res.CACIB
9.6.2018 Nitra (SK) mezinárodní José Homerun de Mello (PT) výborný 1, CAC, res.CACIB
8.6.2018 Nitra (SK) mezinárodní Lobakin Victor (AZ) výborný 1, CAC, res.CACIB
3.6.2018 Tábor (CZ) klubová Jacqueline Beare (CH) výborný 1, CAC
2.6.2018 Tábor (CZ) klubová Guido Schafer (D) výborný 1, CAC
19.5.2018 Litoměřice (CZ) mezinárodní Dolejšová Olga (CZ) výborný 1, CAC
5.5.2018 Praha (CZ) mezinárodní Janusz Opara (PL) výborný 1, CAC, res.CACIB
29.4.2018 Opole (PL) mezinárodní Clenway Dymock (GB) výborný 1, CWC, res.CACIB
24.3.2018 Walbrzich (PL) národní Grzegorz Weron (PL) výborný 1, CWC, NV, BOB
4.3.2018 Zielona Gora (PL) mezinárodní Pero Boshinovski (MK) výborný 1, CWC, CACIB, BOB
4.2.2018 Brno (CZ) mezinárodní Otakar Vondrouš (CZ) výborný 2, res.CAC
3.2.2018 Brno (CZ) mezinárodní Rudy Smits (NL) výborný 3
10.12.2017 Nitra (SK) mezinárodní Dvořáková Věra (CZ) výborný 1, CAC, CACIB
9.12.2017 Nitra (SK) mezinárodní Malgorzata W. - Wierzchowska (PL) výborný 1, CAC, CACIB
2.12.2017 Walbrzich (PL) národní Valeria Bobikova (RUS) výborný 1, CAJC, BOJ, BOB
5.11.2017 Praha (CZ) mezinárodní Gabriela Ridarčiková (SK) výborný 1, CAC
4.11.2017 Praha (CZ) mezinárodní Achtergael Jean Pierre (BE) výborný 1, CAC, res.CACIB
15.10.2017 Jelenia Gora (PL) národní Grzegorz Weron (PL) výborný 1, CAJC, BOJ, BOS
23.9.2017 Brno (CZ) národní Jaroslav Matyáš (SK) výborný 2
12.8.2017 Mladá Boleslav (CZ) mezinárodní Zhuk Galina (BY) výborný 1, CAJC, BOJ,
Cruft´s 2018 qualification
15.7.2017 Mladá Boleslav (CZ) národní Václavík Miroslav (CZ) výborný 1, CAJC, BOJ
4.6.2017 Tábor (CZ) klubová Francesco Lamarca (IT) velmi dobrý 2
20.5.2017 Litoměřice (CZ) mezinárodní Frnčová Lenka (CZ) výborný 2
22.4.2014 České Budějovice (CZ) mezinárodní Stanislava Janická (CZ) velmi nadějný 2
15.4.2017 Praha (CZ) mezinárodní Otakar Vondrouš (CZ) velmi nadějný 1, nej.dorost - 2.
5.2.2017 Brno (CZ) mezinárodní Goubie Jacques (FR) velmi nadějný 2
4.2.2017 Brno (CZ) mezinárodní Weron Grzegorz (PL) velmi nedějný 1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one