Riva Lady Barnett´s

(chovná fena)

Datum narození: 12.4.2014
Otec: Ch. Elliot Du Haras De La Vergne (FR)
Matka: Ch. Nina Lady Barnett´s
Chovatel: Lenka Zitová (Lady Barnett´s)
Slovenský grandšampion
Český grandšampion
Český šampion
Slovenský šampion
Slovenský junior šampion
Český junior šampion

Polský junior šampion
2x Crut´s qualfication, 2x BOB, 9x CACIB, 3x Národní vítěz - 2x CZ, 1x PL, 6x res.CACIB, 10x BOS - 7x CZ, 1x PL, 2x SK, 27x CAC, 5x CAC ČMKU, 1x CWC, 5x res.CAC, 5x BOJ - 2x CZ, 2x SK + 3x vítěz mladých (PL) , 7x CAJC - 2x CZ, 2x SK, 3x PL
Zkoušky z vyhledávání, vyhánění a nahánění spárkaté zvěře (ZVVZ) ve 3. ceně
P1160170.JPG
P1160676.JPG
DSC_6494.jpg
P1130851.JPG
Rodokmen
Ch. Elliot Du Haras De La Vergne Babacool Du Haras De La Vergne Popeye of Little Stubborn Mic Mac Du Haras De La Vergne
Nouba de la Vallée des Trappeurs
Super Cool Du Haras De La Vergne Maurice Du Haras De La Vergne
Lou Du Haras De La Vergne
Ukulele Du Haras De La Vergne Socrate Du Haras De La Vergne Maurice Du Haras De La Vergne
Big Bone Gudule
Swany Du Haras De La Vergne Ch. Come and Get Me dos Sete Moinhos
May Be Yes des Ombrieres d'Asques
Ch. Nina Lady Barnett's Ch. WW06 Woferlow Single Malt Faburn Maverick Ch. Bassbarr On Parade at Andyne
Ch. Faburn Gypsy
Ch. Bassbarr September Sonnet For Woferlow Ch. Bassbarr Festive Cheer
Bassbarr Cuckoo In The Nest
Ch. Gina Lady Barnett's Ch. Born Lady Barnett's Ch. Indrack Úvalský Bobr
Ch. Dona Bray
Ch. Quo Scarlet Moravia Bray Ch. Jackson v. Hollandheim
Ch. Swede Sun´s Vanja
Výstavy
datum místo výstava rozhodčí výsledek
20.8.2017 Bratislava (SK) mezinárodní Dvořáková Věra (CZ) výborná 2, res.CAC
19.8.2017 Bratislava (SK) mezinárodní Ahrens Hana (A) výborná 1, CAC
4.12.2016 Nitra (SK) mezinárodní Lenka Frnčová (CZ) výborná 1, CAC, res.CACIB
3.12.2016 Nitra (SK) mezinárodní Věra Dvořáková (CZ) výborná 1, CAC, res.CACIB
6.11.2016 Bratislava (SK) mezinárodní Hadjisavvas Savvas (CY) výborná 1, CAC, CACIB, BOS,
Cruft´s 2017 qualification
5.11.2016 Bratislava (SK) mezinárodní Vanzha Sergej (SK) výborná 1, CAC, res.CACIB
30.10.2016 Praha (CZ) mezinárodní Nymann Gunnar (DK) výborná 1,CAC,CAC ČMKU,CACIB
29.10.2016 Praha (CZ) mezinárodní De-Ridder Ond. Liliane (BE) výborná 1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOS
8.10.2016 České Budějovice (CZ) mezinárodní Luza Beradza (GEO) výborná 1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOS
24.9.2016 Brno (CZ) národní Staviarska Viera (SK) výborná 1, CAC
21.8.2016 Bratislava (SK) mezinárodní Zimmerman Franz (A) výborná 1, CAC, CACIB, BOS
20.8.2016 Bratislava (SK) mezinárodní Weron Gregorz (PL) výborná 1, CAC, CACIB, BOB
13.8.2016 Mladá Boleslav (CZ) mezinárodní Šinko Štefan (SLO) výborná 1,CAC,CAC ČMKU,CACIB,BOS
16.7.2016 Mladá Boleslav (CZ) národní Dolejšová Olga (CZ) výborná 1,CAC, CAC ČMKU,N.v.,BOS
26.6.2016 Jelenia Gora (PL) národní Marian Pawel Bocianowski (PL) výborná 1, CWC, Národní vítěz, BOS
18.6.2016 Brno (CZ) mezinárodní Iva Černohubová (CZ) výborná 1, CAC, CACIB, BOS
11.6.2016 Klatovy (CZ) národní Gerda Kastl (D) výborná 1, CAC
5.6.2016 Tábor (CZ) klubová Birte Scheel (DK) výborná 2, res.CAC
4.6.2016 Tábor (CZ) klubová Kresten Scheel (DK) výborná 1, CAC
28.5.2016 Litoměřice (CZ) mezinárodní František Šimek (CZ) výborná 1
23.4.2016 České Budějovice (CZ) mezinárodní Řehánek Petr (CZ) výborná 1, CAC, res.CACIB
9.4.2016 Ostrava (CZ) národní Staviarska Viera (SK) výborná 1, CAC, Národní vítěz, BOB
3.4.2016 Nitra (SK) mezinárodní Borges Manuel Loureiro (PT) výborná 1, CAC, CACIB, BOS
2.4.2016 Nitra (SK) mezinárodní Vanzha Sergej (SK) výborná 1, CAC, res.CACIB
7.2.2016 Brno (CZ) mezinárodní Otakar Vondrouš (CZ) výborná 1, CAC
6.2.2016 Brno (CZ) mezinárodní Dvořáková Věra (CZ) výborná 2, res.CAC
9.1.2016 Brno (CZ) národní Staviarska Viera (SK) výborná 1, CAC
29.11.2015 Nitra (SK) mezinárodní Dvořáková Věra (CZ) výborná 1, CAC
28.11.2015 Nitra (SK) mezinárodní Miroslav Václavík (CZ) výborná 1, CAC
1.11.2015 Praha (CZ) mezinárodní Vladimír Piskay (SK) výborná 2, res.CAC
31.102015 Praha (CZ) mezinárodní Constantinos Andreou (CYP) výborná 2, res.CAC
10.10.2015 České Budějovice (CZ) mezinárodní Otakar Vondrouš (CZ) výborná 1, CAC
26.9.2015 Wroclaw (PL) mezinárodní Janusz Opara (PL) výborná 1, CAJC, vítěz mladých
19.9.2015 Brno národní Dolejšová Olga (CZ) výborná 1, CAC
29.8.2015 Mladá Boleslav mezinárodní Vreteničic Miodrag (CG) výborná 1, CAC, res.CACIB
23.8.2015 Bratislava (SK) mezinárodní Lisbeth Mach (CH) výborná 1, CAJC, BOJ
22.8.2015 Bratislava (SK) mezinárodní Dvořáková Věra (CZ) výborná 1, CAJC, BOJ
27.6.2015 Brno mezinárodní Havelka Tibor (SK) výborná 3
20.6.2015 Klatovy národní Frnčová Lenka (CZ) výborná 1, CAJC, BOJ
14.6.2015 Jelenia Góra (PL) národní Janusz Zacharewicz (PL) výborná 1, CAJC, vítěz mladých, BOS
23.5.2015 Litoměřice mezinárodní Stanislava Janická (CZ) výborná 2
16.5.2015 Swiebodzice (PL) národní Aleksander Skrzynski (PL) výborná 1, CAJC, vítěz mladých
9.5.2015 Tábor speciální Claudia Orlandi (USA) výborná 2
11.4.2015 Ostrava národní Havelka Tibor (SK) výborná 1, CAJC, BOJ
1.3.2015 Nitra (SK) mezinárodní Jaroslav Matyáš (SK) výborná 2
8.2.2015 Brno mezinárodní Leoš Jančík (CZ) výborná 2
7.2.2015 Brno mezinárodní Leszek Salamon (PL) výborná 4
14.9.2014 Hálův Mlýn speciální Jaroslav Matyáš (SK) velmi nadějná 3
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one