Beauty Bella Štěmarali

(připravujeme do chovu)

Datum narození: 27.4.2017
Otec: Ch. Czardas Galopujaca Fufla
Matka: Ch. Riva Lady Barnett´s
Chovatel: Martin Šafránek (Štěmarali)
Světový vítěz mladých 2018
Český Junioršampion
Slovenský Junioršampion


7x CACIB (2x SK, 4x CZ, 1x PL), 1x Národní vítěz CZ, 9x CAC (2x SK, 7x CZ), 1x CWC, 1x CACA, 7x CAJC - (2x CZ, 2x PL, 3x SK), 8x BOJ - (1x CZ, 3x PL, 3x SK, 1x NL), 5x BOS - (3x PL, 1x SK, 1x CZ), 6x BOB - (5x CZ, 1x SK), BIG 5 (CZ)

ZKOUŠKY: Barvářské zkoušky honičů, 1.cena
19458115_1805560439460818_1373830821_n.jpg
stažený soubor (3).jpg
DSC_3531.jpg
P1170876.JPG
Rodokmen
Ch.Czardas Galopujaca Fufla Ch.Nhabira Homerun Ch.lon-lon de lanca Ch.Morgan Dominik
Unica v. Hollandheim
Ch.Swede Sun´s Ella Ch.Swede Sun´s Konrad
Ulrica v. Hollandheim
Ch.Rumba Galopujaca Fufla Largo z Gangu Dlugich Ch.Snooper gentle Jokeer
Gajza z Gangu Dlugich
Pauza Galopujaca Fufla Gladiator ze Stajennych Progow
Ch.Kamea Orlena Unita
Gr.Ch.Riva Lady Barnett´s Ch. Elliot Du Haras De La Vergne Babacool Du Haras De La Vergne Popeye of Little Stubborn
Super Cool Du Haras De La Vergne
Ukulele Du Haras De La Vergne Socrate Du Haras De La Vergne
Swany Du Haras De La Vergne
Ch. Nina Lady Barnett's Ch. WW06 Woferlow Single Malt Faburn Maverick
Ch. Bassbarr September Sonnet For Woferlow
Ch. Gina Lady Barnett's Ch. Born Lady Barnett's
Ch. Quo Scarlet Moravia Bray
Výstavy
datum místo výstava rozhodčí výsledek
18.5.2019 Litoměřice (CZ) mezinárodní Tadeáš Mašlanka (CZ) výborná 1, CAC, CACIB, BOB
28.4.2019 Opole (PL) mezinárodní Krystyna Opara (PL) výborná 1, CWC, CACIB, BOS
20.4.2019 Praha (CZ) mezinárodní Guido Schafer (D) výborná 1, CAC, CACIB, BOS
3.2.2019 Brno (CZ) mezinárodní Cox Laura (IE) výborná 1, CAC
2.2.2019 Brno (CZ) mezinárodní De Cuyper Jos (BE) výborná 1, CAC
12.1.2019 Brno (CZ) národní Václavík Miroslav (CZ) výborná 1, CAC, Nár. víěz, BOB
9.12.2018 Wels (AT) mezinárodní Nenad Maric (SRB) výborná 1, CACA, res.CACIB
2.12.2012 Praha (CZ) mezinárodní Kerssemeijer Cindy (NL) výborná 1, CAC, CACIB, BOB
11.10.2018 Warszawa (PL) Evropská Rui Oliveira (PT) výborná 3
6.10.2018 České Budějovice (CZ) mezinárodní Vanža Sergej (SK) výborná 1, CAC
25.8.2018 Mladá Boleslav (CZ) mezinárodní  Luza Beradze (GR) výborná 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 5
19.8.2018 Bratislava (SK) mezinárodní Achtergael Jean Piere (BE) výborná 1, CAC, CACIB
18.8.2018 Bratislava (SK) mezinárodní Bozhinovski Pero (MK) výborná 1, CAC, CACIB, BOS
11.8.2018 Amsterdam (NL) světová Paula Sunebring (SWE) BOJ, světový vítěz mladých
10.6.2018 Nitra (SK) mezinárodní Dorota Witkowska (PL) výborná 1, CAJC, BOJ
9.6.2018 Nitra (SK) mezinárodní José Homem de Mello (PT) výborná 1, CAJC, BOJ
8.6.2018 Nitra (SK) mezinárodní Lobakin Victor (AZ) výborná 1, CAJC, BOJ, BOB
3.6.2018 Tábor (CZ) klubová Jacqueline Beare (CH) výborná 2
2.6.2018 Tábor (CZ) klubová Guido Schafer (D) výborná 3
19.5.2018 Litoměřice (CZ) mezinárodní Dolejšová Olga (CZ) výborná 2
5.5.2018 Praha (CZ) mezinárodní Janusz Opara (PL) výborná 1, CAJC
29.4.2018 Opole (PL) mezinárodní Clenway Dymock (GB) výborná 1, CAJC, BOJ, BOS
24.3.2018 Walbrzich (PL) národní Grzegorz weron (PL) výborná 1, CAJC, BOJ, BOS
4.3.2018 Zielona Gora (PL) mezinárodní Pero Boshinovski (MK) výborná 1, junior BOB
3.2.2018 Brno (CZ) mezinárodní Rudy Smits (NL) výborná 1, CAJC, BOJ, BOB
9.11.2017 Leipzig (DE) světová Péter Harsányi (HU) velmi nadějná 2
6.11.2017 Praha (CZ) mezinárodní Achtergael Jean Pierre (BE) velmi nadějná 1
5.11.2017 Praha (CZ) mezinárodní Ridarčiková Gabriela (SK) velmi nadějná 2
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one